Розшифруйте абревіатуру “ОПЕК”, що є метою даної організації?  Які країни входять до складу цієї економічної організації.​
Ответ
0 (0 оценок)
0
lnazik51 2 года назад
Светило науки - 406 ответов - 0 раз оказано помощи

Объяснение:

ОПЕК –(The Organization of the Petroleum Exporting Countries, OPEC) міжнародна міжурядова організація створена нафтовидобувними країнами 1960 року. Нині її членами є 13 країн: Алжир, Ангола, Венесуела, Індонезія, Ірак, Іран, Лівія, Катар, Кувейт, Об'єднані Арабські Емірати, Нігерія, Саудівська Аравія та Еквадор. На ці країни припадає до 80 % розвіданих запасів нафти, а рівень видобутку в лютому 2016 р. становив 33,8% від світового. Країни-члени організації контролюють до 11% потужностей з переробки нафти та володіють приблизно 6% світового танкерного флоту.

Мета ОПЕК — координація діяльності й вироблення загальної політики відносно видобутку нафти серед країн — учасників організації, з метою підтримки стабільних цін на нафту, забезпечення стабільних поставок нафти споживачам, одержання віддачі від інвестицій у нафтову галузь.

Ответ
5 (1 оценка)
0
yarynaa0 2 года назад
Светило науки - 11 ответов - 0 раз оказано помощи
Перекладається як Organization of Petroleum Exporting Countries, що в перекладі на український означає «організація країн транспортуючих нафту». В справжній час туди входять 13 країн:Ірак,Нігерія,Лівія,Ангола,ОАЕ,Катар,Іран,Індонезія,Алжир,Венесуела,Кувейт,Саудівська Аравія,Єквадор.

Остались вопросы?